Jen to nejlepší pro Vaše zuby

Poskytujeme kvalitní stomatologickou péči, přičemž respektujeme Váš čas i finanční možnosti. Nabízíme příjemné a uvolněné prostředí, nejmodernější stomatologickou techniku a materiály, bezbolestnou stomatologii, profesionální přístup lékařů i ostatního personálu.

Vstupní prohlídka pro nové klienty

Naše stomatologická praxe se nachází v blízkosti stanice metra C Kobylisy. Naší snahou je přijmout Vás v příjemném a klidném prostředí, které Vám napomůže zbavit se obav z ošetření. Při návštěvě Vás usadíme v pohodlné sedačce a nabídneme malé občerstvení ještě dříve, než se Vám Váš zubař začne věnovat.

První návštěva

  • Pokud jste u nás poprvé, vyplníte společně s naší asistentkou vstupní dotazník. Asistentka Vám vysvětlí, jak naše ordinace fungují.
  • Při vstupním vyšetření zaznamenáme stav Vašeho chrupu, sliznic, uzlin, jazyka, kloubů a slinných žláz (kompletní klinické vyšetření). Součástí vstupního vyšetření je standardně rentgenový status celého chrupu prováděný digitálním rentgenem (4x vyšší přesnost, 6x menší zátěž organismu zářením). Vše absolvujete na jednom místě, beze stresu a dlouhého čekání.

Naše standardy

  • V PREVENT Dental Care nabízíme široké spektrum služeb a zákroků – od nejjednodušších běžných ošetření, přes estetické zákroky, až po stomatochirurgii. Váš osobní stomatolog Vám vždy rád zodpoví všechny dotazy a nabídne poradenství týkající se správné péče o Váš chrup a hygieny celé ústní dutiny.
  • V naší zubní ambulanci využíváme nejmodernější metody a technologie, které ve významné míře napomáhají tomu, aby byla bolest při stomatologických výkonech co nejvíce eliminována.

Klientům nabízíme tu nejlepší stomatologickou péči.

Vstupní prohlídky

Objednejte se k nám

+420 284 680 240
info@preventdc.cz
Březiněveská 3, Praha 8

Náš tým Služby Ordinace Ceny Kontakt Blog